Dla uzyskania doskonałych rezultatów: Masa szpachlowa do nadwozi od Teroson


Masa szpachlowa zawierająca włókna szklane lub o drobnoziarnistej teksturze - Teroson posiada masę szpachlową dla każdego!

W zależności od materiału i stopnia uszkodzenia Teroson posiada niezawodną masę szpachlową dla Twojego warsztatu naprawczego. Nieustannie inwestujemy w opracowywanie doskonale działających innowacyjnych produktów, które ułatwią pracę w warsztacie naprawczym! Nasza gama mas szpachlowych do nadwozi na bazie włókien szklanych doskonale nadaje się do napraw większych wgnieceń i zadrapań, podczas gdy drobnoziarniste masy szpachlowe zadbają o gładkie wykończenie karoserii! Nasza gama mas szpachlowych nadaje się także do łatwego i szybkiego szlifowania: Sprytne przygotowanie pod lakierowanie!
Niezależnie od tego, czy masz do wykonania większą, czy tylko kosmetyczną naprawę: Zamów masę szpachlową Teroson Henkla, aby cieszyć się łatwymi w użyciu, niezawodnymi i doskonale działającymi produktami!


Wskazówki praktyczne:
  • Proporcje mieszania szpachlówki z utwardzaczem - ok. 100: 2-4
  • Zastosuj promiennik ciepła (IR) do utwardzania w temp. 50 do 60°C, aby skrócić czas do szlifowania
  • Schłodź naprawiany obszar przed szlifowaniem
  • Przed użyciem tworzywa sztucznego zastosuj podkład  Terokal 150
  • Zastosuj  Teroson QuickCheck do sprawdzenia powierzchni nowego poszycia i wykrywania drobnych uszkodzeń mechanicznych spowodowanych, np. przez gradobicie


Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty