Utrzymanie ruchu, naprawy i przeglądy (MRO)

Odpowiednie utrzymanie ruchu zapewnia bezawaryjną eksploatację urządzeń. Loctite oferuje najlepsze rozwiązania dla utrzymania ruchu na obszarach wymagających aplikacji klejenia, uszczelniania, czyszczenia i smarowania.

Nasze produkty są znane z ich wysokiej niezawodności i bezpieczeństwa stosowania. Pozwalają w szczególności na oszczędność czasu i obniżenie kosztów. Stosowanie produktów Loctite do utrzymania ruchu ogranicza do minimum przestoje urządzeń.

Szybkie linki:

 

Produkty

Przewodnik po rozwiązaniach dla utrzymania ruchu

Partnerzy

Szkolenie Rozwiązania dla danych urządzeń i branż przemysłu
Kontakt

Przykładowa aplikacja

Zobacz, jak rozwiązania Loctite dla utrzymania ruchu zapewniają bezawaryjne działanie tej maszyny papierniczej przy prędkości walców 1900 metrów na minutę.

Oferta produktów Loctite do utrzymania ruchu

Loctite to ekspert utrzymania ruchu w zakresie klejenia, uszczelniania, czyszczenia i smarowania.

Wraz z Loctite znajdziesz odpowiednie rozwiązanie do każdej aplikacji.


Przewodnik po rozwiązaniach dla utrzymania ruchu

Znajdź właściwe rozwiązanie dla każdego zadania utrzymania ruchu. Mobilnie, online lub offline - o każdej porze, w każdym miejscu.


Rozwiązania dla danych urządzeń i branż przemysłu

Lata doświadczenia w branży produkcyjnej i utrzymania sprzętu przemysłowego w ruchu umożliwiły nam uzyskanie dogłębnej wiedzy na temat typowych zadań serwisowych i naprawczych we wszystkich głównych branżach przemysłu oraz w odniesieniu do podstawowych urządzeń przemysłowych.

Rozwiązania dla przemysłu:
Nasze programy dla przemysłu obejmują typowe problemy związane z utrzymaniem ruchu i naprawami w Twojej branży przemysłu. Zawierają liczne przykłady aplikacji, rekomendacje i analizy zastosowań. Dowiedz się, jak specyficzne zadanie naprawcze podobne do Twojego zostało rozwiązane w porównywalnej sytuacji.

Przemysł morski Przemysł wydobywczy Przemysł hutniczy

Przemysł petrochemiczny Elektrownie Oczyszczalnie ścieków

Przemysł kolejowy General equipment


Rozwiązania dla danych urządzeń

Nasze programy dla urządzeń obejmują specjalistyczne sposoby utrzymania ruchu i napraw podzespołów i części urządzeń. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich zadań naprawczych i specjalistyczne porady dotyczące produktów. Możesz skoncentrować się na wykonaniu naprawy nie mając problemu z doborem produktu.

Przekładnie przemysłowe

Utrzymanie w sprawności – przewodnik

Pompy przemysłowe

Regeneracja i utrzymanie ruchu – Przewodnik

Naprawa wałów

Odbudowa i utrzymanie – przewodnik

Zaawansowane szkolenia dla ekspertów w zakresie utrzymania ruchu

Wysokiej jakości produkty są tak dobre, jak ludzie, którzy ich używają. Dlatego też oferujemy praktyczne szkolenie dotyczące stosowania naszych produktów w branży naprawczej i utrzymania ruchu.
Nasi inżynierowie znają specyfikę potrzeb związanych z utrzymaniem ruchu, wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwoli na skuteczne rozwiązywanie problemów.
Prosimy o kontakt, aby zaplanować szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb.


Partnerzy

Wiele naszych produktów jest dostępnych u dystrybutorów. Aby znaleźć dystrybutora z Twojego terenu, kliknij na przycisk obok.


Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o Autoryzowanym Centrum Regeneracji Henkla, proszę kliknąć poniżej


Kontakt

Jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów o produktach Loctite, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci techniczni zaoferują Ci szkolenie produktowe dostosowane do Twoich potrzeb.


Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty