Środki piorące specjalne

Perwoll

Perwoll

Perwoll kocha modę tak samo jak Ty! W Twoje ręce oddajemy doskonały środek do pielęgnacji Twoich stylowych kreacji.  Perwoll pozwoli Ci utrzymać kształt i puszystość sweterka,  blask eleganckiej bluzki i intensywne kolory wszystkich Twoich ubrań. Dzieki innowacyjnemu Efektowi Odniawiania Koloru i Formule Brilliance, kolory ubrań nie bledną a zszarzałe mikrowłókna zostają usunięte. Ubrania odzyskują swój blask i intensywnośc koloru, i dłużej wyglądają jak nowe.


Asortyment produktów

Perwoll Brilliant Color


Perwoll Brilliant Color – Pełne Blasku kolory jak nowe

Perwoll Brilliant Color w szczególny sposób dba o kolorowe ubrania. Dzięki innowacyjnej technologii zapobiega blednięciu kolorów usuwając szare mikrowłókna. W ten sposób Twoje ulubione ubrania odzyskują blask i wyglądają jak nowe.

Perwoll Brilliant Black


Perwoll Brilliant Black – Pełna Blasku Czerń jak nowa

Idealny zarówno dla Twojej małej czarnej, jak i ulubionej bluzki. Odpowiedni do prania wszystkich tkanin w ciemnych kolorach (z wyjątkiem wełny i jedwabiu). Dzięki innowacyjnej formule Efektu Odnawiania Czerni nawet mocno zszarzałe oraz wyblakłe czarne i ciemne ubrania odzyskają swój intensywny kolor i nabiorą blasku po każdym praniu.

Perwoll Brilliant White


Perwoll Brilliant White – Pełna Blasku Biel jak nowa

Z Perwollem Brilliant White nawet poszarzałe ubrania znów lśnią jak nowe! Specjalna formuła zawiera rozjaśniacz optyczny, który odnawia biel, przeciwdziała jej szarzeniu i pomaga dłużej pozostać olśniewającą.

Perwoll Care Balsam


Perwoll Care Balsam – aby tkaniny z jedwabiu oraz wełny z dodatkiem jedwabiu pozostawały elastyczne i miękkie jak nowe

Perwoll Care Balsam z Efektem Poprawy Elastyczności przeznaczony jest do prania wełny, jedwabiu i delikatnych tkanin we wszystkich kolorach. Wzmacnia delikatne włókna i przywraca elastyczność delikatnych tkanin przy każdym praniu.

Perwoll Sport&Active


Perwoll Sport&Active – Ubrania sportowe jak nowe!

Perwoll Sport&Active z Re-Fresh Effect (Efektem Przywracania Świeżości) sprawia, że nawet w ruchu wyglądasz świeżo. Dodatkowo, specjalny detergent pielęgnuje włókna ubrań i dba o właściwości membrany tj. jej zdolność do szybkiego schnięcia, przepuszczalność pary wodnej, odprowadzanie wilgoci i odporność na warunki pogodowe.