Produkty i rozwiązania dla Twojego biznesu

Henkel oferuje Ci coś więcej niż najnowszej generacji kleje, uszczelniacze i produkty do przygotowania powierzchni. Zobacz, jak nasze rozwiązania spełniają Twoje specjalistyczne potrzeby lub pomagają Ci w całym biznesie.


Ochrona sprzętu przemysłowego i maszyn jest bardzo ważna w każdym wymagającym środowisku przemysłowym. Części przemysłowe często się zużywają, są narażone na ścieranie, erozję, atak chemiczny, korozję, uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.

W Henklu rozumiemy utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych i to, jak trudno jest zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość. W tym celu oferujemy Ci szeroką sieć ekspertów, wiedzę oraz innowacyjne technologie.


Dysponujemy przemysłowym know-how, aby zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Poniżej znajdziesz informacje na temat niektórych naszych programów dla przemysłu.

Inżynieria Powierzchni  Przemysł maszynowy    Naprawa pojazdów  Lighting

Rozwiązania Inżynierii Powierzchni
Wymagające środowisko pracy, narażenie na ekstremalne warunki oraz wysokie naprężenia, jakim są poddawane komponenty mogą doprowadzić do zużycia nawet najlepszej jakości urządzeń. Innowacyjne rozwiązania inżynierii powierzchni Loctite umożliwiają odbudowę, naprawę i ochronę urządzeń przemysłowych.


Przemysł maszynowy
Henkel odgrywa aktywną rolę w przemyśle maszynowym od lat pięćdziesiątych XX wieku. Wtedy to kleje anaerobowe Loctite zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek głównie w celu rozwiązywania problemów mechanicznych.


Naprawa i utrzymanie pojazdów w ruchu
Łatwo wybierzesz najlepsze produkty Loctite, Teroson oraz Plastic Padding, aby rozwiązywać problemy z utrzymaniem ruchu i naprawami wszystkich typów pojazdów. Te same produkty są wykorzystywane przez producentów z branży motoryzacyjnej do produkcji pojazdów, które naprawiasz, a także do samochodów wyścigowych na całym świecie.


Lighting (English)
Adhesive products for lighting manufacturers by Henkel are always a step ahead: New technologies, rising customer expectations and increasing regulatory requirements make for challenging times for luminaires and lamps!


Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty