Płyny do zmiękczania tkanin

Silan

Silan

Silan to płyn do płukania tkanin, który nie tylko zmiękcza Twoje pranie ale nadaje mu również długotrwały przyjemny zapach. Mamy bogatą ofertę różnorodnych wariantów zapachowych. Silan rozpieszcza Ciebie i Twoje pranie miękkością i fascynującym zapachem.


Asortyment produktów

Silan Classic

Classic
Dzięki nowej formule Silana – Perfect Comfort, cała rodzina może czuć się świeżo i komfortowo.

Silan Sensitive

Sensitive
Wrażliwa skóra to problem częstszy, niż Ci się wydaje. Henkel opracował gamę produktów do prania, które zostały przetestowane dermatologicznie. Jednym z nich jest Silan Sensitive z dodatkiem składników pochodzenia naturalnego. Zapewni Ci on niezwykłą miękkość, a jednocześnie jest tak delikatny, że możesz go używać nawet do prania dziecięcych ubranek.

Silan AromaTherapy

Aromatherapy
Aromaterapia to metoda poprawy samopoczucia poprzez oddziaływanie na zmysł węchu. Ciesz się wysublimowanymi i intensywnymi zapachami tej gamy produktów i pozwól, by Twój umysł wzniósł się na wyżyny – dodatkową atrakcją będzie niespotykana miękkość.

Silan Royal

Royal
Dzięki linii Silan Royal, możesz poczuć się po królewsku.Teraz każdego dnia możesz delektować się wyjątkowymi zapachami linii płynów do zmiękczania tkanin Silan Royal. Trzy wyjątkowe warianty nadadzą każdemu praniu królewski charakter – a Ty poczujesz się podziwiana i piękna przez cały dzień.

Pure&Natural

Pure&Natural
Nowy Silan Pure&Natural – dotyk natury dla Twojego prania. Nowy Silan jest wzbogacony starannie dobranymi ekstraktami pochodzenia roślinnego. Nowe, wyrafinowane warianty zapachowe zapewnią Tobie i Twojej rodzinie poczucie wyjątkowego, długotrwałego komfortu, abyście mogli cieszyć się świeżością natury także w domu.