02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Traco-Invest

Traco-Invest Ltd. to prywatna firma założona w 1998 roku, z siedzibą w Belgradzie, która składa się z kilku działów, takich jak: dział projektowy i planowania, automatyzacji, dział zajmujący się hydrauliką i ściekami oraz klimatyzacją i systemami tryskaczowymi.

Wszystkie działy współpracują ze sobą, aby jak najlepiej spełniać potrzeby i oczekiwania klientów, jak również wszystkich użytkowników końcowych produktów i usług Trado-Invest.

W ciągu ostatnich 15 lat Traco-Invest brał udział w wielu projektach instalacyjnych realizowanych w budynkach przemysłowych, mieszkalnych i komercyjnych, w rurociągach, podstacjach, hotelach itp. Firma może się pochwalić referencjami od następujących podmiotów: IT PARK Indie, Fabryka Grundfos, Raiffeisen Bank Belgrad, Miasteczko Uniwersyteckie “Belville” Belgrad, Targi w Belgradzie, Biblioteka Narodowa w Serbii, “Zdravlje” Leskovac, Kronospan Factory Lapovo, budynek Federalnego Parlamentu byłego FRY, Narodowy Teatr Dramatyczny w Belgradzie, Biuro Administracji Podatkowej w Belgradzie, Lotnisko w Belgradzie, ATRIUM Belgrad, Delta City Belgrad, KIKA Belgrad i wiele innych.

“Jesteśmy szczególnie dumni z projektów zrealizowanych w Raiffeisen Bank w Belgradzie, Fabryce Kronospan w Lapovo, w Miasteczku Uniwersyteckim „Belville” w Belgradzie, Fabryce Galenika w Belgradzie, FIAT Kragujevac, Hyundai Belgrad i z wielu innych realizacji z niedalekiej i nieco dalszej przeszłości” – mówi Dragiša Čavić, szef logistyki w Traco Invest. „Henkel, za pomocą swojej sieci dystrybucji, dostarcza nam głównie nić uszczelniającą Loctite® 55” – opowiada. „Jak tylko zaczęliśmy stosować Loctite® 55, od razu dostrzegliśmy jego wysoką jakość, wyjątkowe właściwości i przewagę nad innymi metodami uszczelniania gwintów, jak konopie, pasty lub taśmy PTFE. Dlatego też natychmiast zaczęliśmy polecać ten produkt wszystkich profesjonalistom działającym w branży instalacji gazowych, grzewczych lub wodnych. Zalecamy stosowanie Loctite® 55 do instalacji z wodą pitną, skompresowanym powietrzem i tradycyjnych instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji grzewczych i gazowych, zarówno metalowych, jak i z tworzyw sztucznych. To naprawdę doskonały uszczelniacz, który można stosować we wszystkich domowych i przemysłowych instalacjach rurowych niezależnie od temperatury”.

Čavić podkreśla, że jedną z najważniejszych zalet Loctite® 55 jest to, że każda osoba posiadająca jedynie podstawowe przeszkolenie, może z niego korzystać ze względu na prostą i czystą aplikację oraz możliwość repozycjonowania złączy po montażu. „W porównaniu do innych metod uszczelniania instalacji rurowych, stosowanie tego produktu ma wiele innych dodatkowych zalet” – mówi. „Dlatego zawsze stosujemy jedynie Loctite® 55, a nigdy mniej wydajne produkty alternatywne. W naszej profesji, czasem stosujemy także anaerobowy uszczelniacz do gwintów Loctite® 577.”

Traco-Invest poważnie podchodzi do kwestii związanych z ochroną środowiska i przestrzeganiem przepisów BHP w miejscu pracy. Polityka firmy znajduje wyraz we wdrażanych standardach, jak SRPS ISO 9001:2008 System Zarządzania Jakością, SRPS ISO 14001:2005 System Zarządzania Środowiskowego oraz SRPS ISO 18001:2008 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Przestrzeganie wszystkich powyższych standardów jest bardzo ważne dla firmy, która zawsze stara się oferować wysoką jakość usług oraz zapewnić bezpieczne i zdrowe warunki pracy dla swoich pracowników. Wdrożone standardy i świadomość ich wagi pomagają Traco-Invest nieustannie usprawniać strukturę organizacyjną i wizerunek przedsiębiorstwa, podnosić jakość oferowanych usług, budować relacje z inwestorami oparte na głębokim zaufaniu i osiągnąć większą konkurencyjność na dzisiejszym wymagającym rynku.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty