02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Protherm

Protherm jest członkiem Grupy Vaillant z siedzibą w Niemczech. Firma produkuje gazowe kotły niekondensacyjne - mocowane na ścianach i stacjonarne.

Za marki dostępne na rynku słowackim – Protherm i Vaillant - otrzymała w 2011 roku nagrodę dla Firmy Roku przyznawaną przez branżowy magazyn Revue we współpracy z Instytutem Frauenhofera. W 2012 roku Protherm został uhonorowany nagrodą Gold Exclusive i Słowacką Krajową Nagrodą Jakości. „Z dumą możemy powiedzieć, że w 2012 roku udało nam się także zwiększyć moce produkcyjne do ponad 350 tysięcy kotłów” – mówi Peter Kuba – IMSK – Menedżer Fabryki w Protherm. „Od naszych partnerów i dostawców oczekujemy przede wszystkim najwyższej jakości innowacyjnych produktów, ale także elastycznego i uczciwego podejścia do współpracy” – opowiada. Henkel i Protherm współpracują z sukcesem od ponad 10 lat, a dobra komunikacja i przyjazne podejście ze strony inżynierów sprzedaży Henkla jest tak samo wysoce cenione, jak ich wiedza i umiejętności techniczne.

„Stosujemy Locite 55 do uszczelniania złączy zasobników w procesie produkcji kotłów od około siedmiu lat” – mówi Kuba „Produkt nie tylko spełnia wymogi techniczne, ale jest także łatwy w użyciu i szybko się nakłada, co stanowi bardzo ważną zaletę w procesie produkcji”.

Dbałość o środowisko naturalne stanowi ważny elementy korporacyjnej kultury Prothermu i wpisuje się w strategię firmy, która stara się być tu przykładem, tak jak i w kontekście przestrzegania przepisów BHP.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty