02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Pavlović Plin

Pavlović Plin to prywatna firma założona w 2009 roku, specjalizująca się w produkcji instalacji wodnych, instalacji do odprowadzania ścieków, grzewczych oraz gazowych.

Firma ma podpisane kontrakty z większością wiodących dystrybutorów gazu w swoim rejonie geograficznym i jest członkiem Klubu Instalatorów Vaillant. Krótko po otwarciu firma zyskała sobie reputację niezawodnego dostawcy, którego wyróżniają wysokie standardy pracy. W zasadzie jedyną formą marketingu, z jakiej korzysta Pavlović Plin jest marketing szeptany. „Jesteśmy małą firmą i nie mamy czasu, ani funduszy na reklamę” – mówi Dubravko Pavlović – właściciel. „To, co liczy się najbardziej to dobrze wykonana praca, zgodnie z najwyższymi standardami w tej profesji. Żadna reklama tego nie przebije” - dodaje. Aby móc firmować jakość prac świadczonych przez firmę swoim własnym nazwiskiem, Pavlović może polegać jedynie na materiałach najwyższej jakości. „Zacząłem stosować Loctite 55 około trzy lata temu, krótko po otwarciu firmy” – opowiada. „Od produktu, którego używam oczekuję po pierwsze wysokiej jakości. A Loctite 55 wielokrotnie przekonał mnie o tym, że mogę mu całkowicie zaufać. Ponadto jest bardzo łatwy i czysty w użyciu. Daje możliwość repozycjonowania złączy po montażu, czego nie umożliwia żaden inny produkt. Stosujemy także Detektor Nieszczelności Loctite, aby wykryć nieszczelności w instalacjach gazowych. Żaden z tych produktów nigdy mnie jeszcze nie zawiódł!”

Kiedy Henkel zwrócił się do Pavlovića z pytaniem, czy weźmie udział w kampanii reklamowej Loctite 55, zgodził się bez wahania: „Znam ten produkt i mam do niego pełne zaufanie. Dlatego też nie mam problemu, aby mówić o tym publicznie” – powiedział Pavlovic z przekonaniem.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty