01.11.2010

 

Wyścig z najlepszymi

Spotkanie Najlepszych z Najlepszych dla dystrybutorów z Europy Środkowej i Wschodniej

Jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie każdej firmy jest odpowiedni dobór partnerów biznesowych. Henkel wybiera wszystkich swoich partnerów z największą należytą starannnością, niezależnie od tego, czy są to dostawcy, firmy oferujące obsługę logistyczną, czy też dystrybutorzy.

Dystrybutorzy produktów Loctite® i Teroson są ważnym ogniwem w łańcuchu dostarczającym produkty do rąk użytkowników końcowych i stanowią istotny element pakietu wartości dodanej, który Henkel oferuje swoim klientom.

Aby jeszcze bardziej usprawnić współpracę z naszymi dystrubutorami i wzmocnić naszą obecność na rynku, począwszy od roku 2009, Henkel zainicjował konkurs dla dystrybutorów z Europy Środkowej i Wschodniej inspirowany mottem „Twoja droga do sukcesu“, wygrana w którym zależy od spełnienia szeregu zaostrzonych kryteriów. Jednym z najważniejszych kryteriów obowiązujących w konkursie było wsparcie, jakiego Dystrybutorzy udzielali naszym wysiłkom ukierunkowanym na komunikację marketingową z użytkownikami końcowymi oraz szkolenia klientów. Wszystkie te działania mają na celu dalsze usprawnienie usług świadczonych na rynku i wypracowanie jednolitego podejścia do klientów. W rezultacie, dumni zwycięzcy – Najlepsi Dystrybutorzy i Najlepsi Partnerzy Sprzedażowi spotkali się w Stuttgarcie, aby móc cieszyć się uczciwie zasłużoną nagrodą!

Partnerstwo, którego celem jest niezawodność
W roku 2009 Henkel Loctite nawiązał współpracę technologiczną z marką Porsche Motorsport. Obie zaawansowane technicznie i innowacyjne marki cieszą się dużą renomą i są utożsamiane z niezawodnością działania, innowacyjnością i gwarancją doskonałych rezultatów. Kleje i uszczelniacze Loctite odgrywają niezmiernie ważną rolę w procesie produkcji i serwisowania pojazdów przed startem w wyścigu.

Czegóż więcej można sobie życzyć, aniżeli wzajemnego uzupełniania się!

Pierwszym punktem programu dla zwycięzców konkursu była wizyta z przewodnikiem w muzeum Porsche i specjalna wyprawa do fabryki Porsche w Zuffenhausen. Przewodnicy Porsche wyjaśnili, że niektóre produkty Loctite są stosowane w procesie produkcji tego samochodu legendy.

Do biegu, gotowi, START!
Na najważniejszą nagrodę nadszedł czas następnego dnia, kiedy to wszyscy uczestnicy Spotkania szli dwójkami wzdłuż szeregu zaparkowanych samochodów Porsche, wiedząc, że na przedniej szybie jednego z nich będzie widniała tabliczka z ich nazwiskami.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji o samochodach i o trasie od przewodników z Porsche Tourguides, grupa wyruszyła w fascynującą podróż przez Schwarzwald, aby następnie przekroczyć granicę niemieckofrancuską i wjechać do Alzacji, siedząc za kierownicą Porsche.

Trudno byłoby wyrazić podekscytowanie i zadowolenie naszych gości w słowach, tak samo, jak niemożliwym jest opisać prawdziwego ducha współpracy zespołowej i prawdziwe emocje. „Jestem rozczarowany tylko tym, że to musi się kiedyś skończyć!” w ten sposób Mihai Emil Isar z Diverse Util Service w Rumunii wyraził swoje uznanie dla imprezy. Goście z Czech – Tomas Preisler z Hanna Servis i Jan Tomas z Techseal określili to wydarzenie jako niesamowite doświadczenie.

„Te trzy dni dały nam wyjątkową okazję powitania naszych partnerów w mniej formalnym otoczeniu i wspólnego świętowania wyjątkowych osiągnięć ostatniego roku, który był pełen trudnych wyzwań“ - mówi Monika Mueller, Henkel General Industry Marketing Manager na kraje Europy Środkowej i Wschodniej. „Wszyscy optymistycznie spoglądamy w przyszłość oraz nie możemy się doczekać kolejnego Spotkania z Najlepszymi.“

„Sama nazwa konkursu – Twoja droga do sukcesu!“ – przekazuje pozytywną energię i podkreśla fakt, że już nawet nominacja oznacza Zwycięstwo.“ - podkreśla Ildar Akbaev, Henkel General Industry CEE Regional Manager w swoim podsumowującym przemówieniu adresowanym do dystrubutorów i życzy im, aby duch zwycięstwa towarzyszył im przez cały rok i aby w następnym roku ponownie mogli uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu.

 
Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty