02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

InGas

InGas to polska firma świadcząca kompleksowe usługi związane z wdrażaniem systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Specjalizuje się w zakresie stałych urządzeń gaśniczych gazowych do ochrony obiektów, w których zastosowanie innych środków gaśniczych niż gazowe jest niewskazane lub nieefektywne.

Od początku swojej działalności InGas (1994 r.) zainstalował ponad 700 instalacji gaśniczych w ponad 300 obiektach. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie oraz konserwacji stałych urządzeń gaśniczych umożliwia firmie spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma jest dumna, iż na liście jej zadowolonych klientów znajdują się takie przedsiębiorstwa, jak:
T-Mobile Polska S.A.
PP „Porty Lotnicze” im. Fryderyka Chopina
Trybunał Konstytucyjny
Siemens Sp. z o.o.
Zamek Królewski na Wawelu
Telewizja Polska S.A.

i wiele innych.

Motywem przewodnim działań firmy jest wysoka jakość świadczonych usług. InGas posiada szereg certyfikatów, w tym wdrożony System Zarządzania Jakością wg ISO 9001 oraz pierwszy w Polsce, oparty na podstawie wymagań europejskich towarzystw ubezpieczeniowych, Certyfikat CNBOP, potwierdzający jakość świadczonych usług z zakresu stałych urządzeń gaśniczych gazowych.

W trzydziestoosobowym zespole InGas pracują zarówno wykwalifikowani projektanci, jak i ekipy monterskie oraz serwisowe. Firma jest partnerem wiodących producentów komponentów systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Główne wymagania InGas w stosunku do partnerów i dostawców firmy to szybkość dostaw oraz uniwersalność danego produktu. Materiały wykorzystane do instalacji muszą być powtarzalne i zawsze spełniać te same wysokie standardy.

„Współpracujemy z Henklem od 2006 roku i w szczególności cenimy sobie ich profesjonalne podejście i niezawodność” – mówi Piotr Ostrowski - Kierownik Warsztatu i Przygotowania Produkcji w firmie InGas Sp. z o.o., „Loctite 55 stosowany jest do specjalnych gazowych instalacji przeciwpożarowych. Stosujemy ten produkt z powodzeniem od 2006 roku, a głównym kryterium jego wyboru była bezawaryjność i szybki montaż, dzięki któremu każde urządzenie jest gotowe do użytku bezpośrednio po instalacji”.

InGas zajmuje się również utrzymaniem w ruchu systemów, które produkuje i instaluje. Okresowo sprawdzana jest szczelność instalacji rurowej. Wyniki sprawdzenia potwierdzają, że nawet po kilkuletnim okresie od montażu na rurociągach nie występują nieszczelności, co świadczy o wysokiej jakości montażu oraz produktu LT 55.

InGas korzysta także z innych produktów Henkla, jak Loctite 7063 – środek do czyszczenia części, Loctite 577 i Loctite 542.
Firma przykłada dużą uwagę do kwestii związanych z BHP i ochroną środowiska. Posiada m.in. zatwierdzony program gospodarki odpadami oraz decyzję zezwalająca na ich zbieranie i transport. Pracownicy InGas przechodzą również cykliczne szkolenia z zakresu zasad BHP.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty