22.08.2012

 

III Edycja Targów MAINTENANCE 2012

Prelekcja „Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu”

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na III Edycji Targów MAINTENANCE 2012 dotyczących utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji, które odbędą się 3 i 4 października 2012 roku w Krakowie.

 

Targi MAINTENANCE 2012 dadzą Państwu możliwość poznania szerokiej oferty w dziedzinie konserwacji maszyn, urządzeń, serwisu, napraw, narzędzi, automatyki, robotyki, diagnostyki, mechaniki itp. Będą mogli Państwo poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów, rozwiązań i usług w zakresie optymalizacji w przedsiębiorstwie, co nie wątpliwie wpłynie korzystnie na działalność i rozwój Państwa firmy w tym zakresie.

Podczas Targów MAINTENANCE 2012 odbędzie się prelekcja prowadzona przez Inżyniera Sprzedaży Henkel Zbigniewa Pliszki pt. „Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu”, na którą Państwa zapraszamy. Będzie ona miała miejsce pierwszego dnia targów, tj. 3 października 2012 o godzinie 11.30.

W czasie Targów MAINTENANCE 2012 będą Państwo mogli wymienić poglądy na temat produktów, narzędzi i rozwiązań proponowanych przez firmę Henkel z naszymi Inżynierami, jak również zasięgnąć porady technicznej. Nasza rozbudowana sieć lokalnych Konsultantów Technicznych służy pomocą Klientom na każdym etapie projektu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem zaproszenia proszę o kontakt pod adresem e-mail: anna.zgodka@henkel.com.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Henkel Team