02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Herz

Firma Herz została założona w 1896 roku, a głównym obszarem jej działalności jest projektowanie wydajnych instalacji grzewczych, chłodniczych i sanitarnych.

Firma jest znana ze swoich wysokiej jakości produktów i rozwiązań oraz niezawodnego wsparcia technicznego. Dumą przedsiębiorstwa jest dział R&D oraz nowe opracowywane przez niego produkty, które stanowią wartość dodaną.

„Od wielu lat z powodzeniem stosujemy kleje i uszczelniacze w procesie produkcji, a Henkel jest naszym głównym dostawcą w tym segmencie. Znając jakość i niezawodność produktów Henkla byliśmy otwarci na pomysł wykorzystania Locite 55.” – mówi Borut Švajger, Menedżer Sprzedaży w Herz na Słowenii. „W przypadku instalacji lub montażu jakiegokolwiek z naszych produktów, które wymagają uszczelniania gwintów ufamy, że Loctite 55 zrobi to najlepiej i rekomendujemy, aby był stosowany do każdej aplikacji, w przypadku której spełnia wszystkie wymogi techniczne” – dodaje Švajger.

Podobnie jak Henkel Herz bardzo poważnie podchodzi do kwestii BPH i ochrony środowiska. „Dbamy o zapewnienie odpowiedniego środowiska pracy i wydajnego wykorzystania energii w procesie produkcji, jak na przykład zastosowania wysokiej temperatury generowanej przez odpady do procesu kucia.” – mówi Švajger.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty