02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Hawle

HAWLE Armatury to obecnie jeden z najważniejszych dostawców/producentów zaworów i armatury wodnej w Czechach.

Firma oferuje zawory do instalacji wodnych i gazowych oraz armaturę o wysokim standardzie technicznym i najwyższej jakości wykonania, pokrytą powłoką zgodnie ze standardami GSK. HAWLE Armatury to niezależny członek Stowarzyszenia Ochrony Antykorozyjnej (GSK), który może się pochwalić certyfikatem ISO 9001/2009.

Dysponując najszerszą gamą armatury wodnej w Czechach i Europie (ponad 1000 produktów bez podziału wg. średnicy nominalnej), Hawle to wiodący dostawca armatury wodnej na rynek czeski i europejski oraz rozwijająca się firma o dynamicznie rosnącym potencjale wśród producentów i usługodawców.

Firma należy do Holdingu HAWLE, który działa niezależnie w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Polsce, na Węgrzech, Słowacji, Słowenii, w Chorwacji, Bułgarii, Rumunii, Turcji i Rosji. Holding jest także reprezentowany pośrednio przez firmy partnerskie w innych krajach europejskich i nieeuropejskich.

Motto przewodnie firmy brzmi następująco: „Hawle nie tylko sprzedaje produkty, Hawle rozwiązuje też problemy klientów”. Hawle to firma, która nieustannie rozwija i wprowadza nowe produkty, szczególnie takie, które pomagają zmniejszać straty wody pitnej na całym świecie, usprawniając budowę i działanie systemów dostawy wody. „Jesteśmy bardzo dumni działając w tej branży!” – mówi Josef Cacak, Menedżer Marketingu w Hawle i dodaje „Inne przykładowe osiągnięcia, z których jesteśmy szczególnie dumni to patent na zawory zamykająco uszczelniające, system bezgwintowego łączenia ZAK, elementy naprawcze i wiele innych”.
Jednym z wymogów certyfikacji ISO, jaką może pochwalić się firma Hawle jest przeprowadzanie regularnej oceny dostawców, którzy muszą spełniać zaostrzone wymagania.

„Od roku 1998 współpracujemy z Henklem jako jednym z naszych dostawców zaopatrującym zakład produkcyjny w Jesenice u Prahy, oferujemy również produkty Henkla w ramach naszej sieci dystrybucji” – wyjaśnia Cacak. „Jesteśmy zadowoleni zarówno z technicznych, jaki i handlowych usług Henkla. Doceniamy wiedzę techniczną pracowników Henkla, ich zaangażowanie na rzecz znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla naszych potrzeb, zdolności komunikacji i elastyczny czas pracy”.

Hawle dostarcza Loctite 55 głównie swoim klientom z zakładów wodociągowych. „Stosują ten produkt w swojej codziennej pracy ze względu na jego doskonałe właściwości i prostą, uniwersalną aplikację. My sami mieliśmy okazję sprawdzić jego zalety podczas produkcji i instalacji mierników do wody” – mówi Cacak. „To doskonały produkt dla zakładów wodociągowych dzięki łatwej aplikacji, wysokiej jakości i szerokiej gamie zastosowań. Nie wymaga późniejszej obróbki gwintu, uszczelnia różne tworzywa, z których wykonane są rury i daje możliwość regulacji złącza po montażu. Nasi klienci chwalą sobie Loctite 55, a sam produkt jest przez nich regularnie używany i znany pod nazwą nici Loctite”.

Poza Loctite 55 dział Hawle zajmujący się utrzymaniem ruchu korzysta z wielu innych produktów Henkla, głównie ze względu na ich niezawodność i łatwość użycia.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty