02.10.2013

 
 
 / 
Pokaż wszystkie
 

Grundfos

Grundfos to jeden z wiodących producentów pomp, wytwarzający 16 milionów profesjonalnych pomp rocznie.

Firma specjalizuje się w produkcji pomp cyrkulacyjnych (wykorzystywanych w instalacjach grzewczych i chłodzących), pomp odśrodkowych do uzdatniania wody i instalacji z wodą pitną oraz pomp dozujących. Grundfos posiada 50% udział na rynku pomp cyrkulacyjnych.

Oprócz pomp firma produkuje także silniki elektryczne i urządzenia elektryczne do pomp oraz inne produkty, a także materiały dla działów zajmujących się technologią BioBooster i Lifelink, które stwarzają nowe możliwości rozwoju biznesu. Niedawno wprowadzona technologia Blueflux wytycza nowe standardy w branży. Umożliwia 60% oszczędność energii i spełnia standardy technologiczne do roku 2015, sprawiając, że produkty Grundfos są najbardziej energooszczędnymi produktami na rynku.

Henkel jest partnerem Grundfos nie tylko w obszarze produkcji, ale także w utrzymaniu ruchu w zakładach własnych oraz konserwacji urządzeń wprowadzanych na rynek.

„Zalety techniczne Loctite 55 są nam bardzo dobrze znane i stosujemy ten produkt do instalacji naszych urządzeń” – mówi Kovács, odpowiedzialny za utrzymanie ruchu w Grundfos Węgry. „To niezawodny produkt, który gorąco polecamy do wszystkich złączy gwintowych wymagających uszczelnienia podczas instalacji pomp, które produkujemy. Polecamy ten produkt wszystkim profesjonalnym instalatorom zajmującym się instalacją naszych produktów”.

Do utrzymania ruchu w zakładach Grundfos wykorzystywanych jest wiele produktów Henkla; począwszy od produktów anaerobowych Loctite, poprzez cyjanoakrylany, smary, środki czyszczące i uszczelniacze.

Zarówno Grundfos, jak i Henkel przywiązują dużą wagę do kwestii zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Obie firmy przestrzegają rygorystycznych zasad BHP na etapie produkcji.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty