Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 16 czerwca

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY w salonie MACH TOOL, które odbędą się w Poznaniu w dniach 14-17 czerwca 2011. ITM to Targi Nowoczesnych Technologii Dla Przemysłu. Udział w nich niesie ze sobą multilateralne korzyści: umożliwia bezpośrednie dotarcie do tysięcy właścicieli firm zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i promocję rynkowych nowości.

W czasie Targów zapraszamy Państwa na przygotowane przez nas Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 16 czerwca br. Podczas wielu wykładów wprowadzimy Państwa w tajniki najnowszych osiągnięć i możliwości w dziedzinie klejenia, uszczelniania jak również przygotowania powierzchni. Współczesny świat nie mógłby istnieć bez klejenia strukturalnego. Klejenie strukturalne stało się integralną częścią stosowanych obecnie procesów produkcyjnych. Odkryj nowe możliwości klejenia strukturalnego. Kleje i sprzęt, porady oraz usługi. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!

Naszą główną zasadą działania jest ścisła współpraca z klientami na każdym etapie projektu. Wsparcie klientom zapewnia pomoc techniczna świadczona przez rozbudowaną sieć lokalnych Konsultantów Technicznych.

Mamy nadzieję, że Sympozjum będzie nie tylko źródłem informacji, ale również inspiracji dla przyszłych innowacji!

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod adresem e-mailowym:  anna.zgodka@henkel.com 
Jeśli macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Henkel Team