Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 25 maja br.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-26 maja 2011. Targi GREENPOWER to najbardziej kompleksowa prezentacja oferty firm branży Odnawialnych Źródeł Energii w kraju i skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej.
W czasie Targów zapraszamy Państwa na przygotowane przez nas Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 25 maja br. Podczas wielu wykładów wprowadzimy Państwa w tajniki najnowszych osiągnięć i możliwości w dziedzinie klejenia, uszczelniania jak również przygotowania powierzchni. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!

Produkujemy liczne spełniające najwyższe wymagania materiały do montażu i zabezpieczenia elektroniki fotowoltaicznej. Materiały firmy Henkel umożliwiają solidny montaż, zapewniając wymaganą wydajność i niezawodność niezależnie od tego czy moduły produkowane są w oparciu o technologie krzemową, organiczną, cienki film czy barwnik światłoczuły. Oferta nasza zawiera  materiały i kleje przewodzące ciepło czy elektryczność, topniki i druty do lutowania oraz uszczelniacze do montażu modułów fotowoltaicznych.
Naszą główną zasadą działania jest ścisła współpraca z klientami na każdym etapie projektu. Wsparcie klientom zapewnia pomoc techniczna świadczona przez rozbudowaną sieć lokalnych Konsultantów Technicznych.

Mamy nadzieję, że Sympozjum będzie nie tylko źródłem informacji, ale również inspiracji dla przyszłych innowacji!

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod adresem e-mailowym: bogumila.stys@henkel.com lub anna.zgodka@henkel.com
Jeśli macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Henkel Team