09.11.2010

 

2 edycja konkursu dla Dystrybutorów Działu Henkel Adhesive Technologies General Industry z Europy Środkowej i Wschodniej (CEE)

Pod nazwą “Twoja droga do sukcesu"  Loctite zorganizował w roku 2009 konkurs dla dystrybutorów z Europy Środkowej i Wschodniej, który okazał się dużą motywacją dla uczestniczących w nim Dystrybutorów. Uczestnicy mieli za zadanie dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć największy możliwy wzrost sprzedaży, potwierdzający ich zaangażowanie na rzecz partnerstwa z Henkel.

Grupa zwycięzców składająca się z 28 dystrybutorów i 14 sprzedawców została tym razem powitana w Heidelbergu, gdzie zorganizowano dla nich wycieczkę po zakładzie produkcyjnym Henkel Teroson, a następnie zwiedzanie z przewodnikiem malowniczej starówki w Heidelbergu.

Następne dwa dni poświęcone były partnerstwu technologicznemu ustanowionemu na początku 2009 roku pomiędzy marką firmy Henkel Loctite a Porsche Motorsport. Obie zaawansowane technicznie i innowacyjne marki cieszą się renomą i są utożsamiane z niezawodnością działania, innowacyjnością i gwarancją doskonałych rezultatów. Kleje, uszczelniacze i inne rozwiązania Loctite odgrywają niezmiernie ważną rolę w procesie produkcji i serwisowania pojazdów przed startem w wyścigach.

Dzięki temu partnerstwu byliśmy w stanie zgotować wyjątkowe powitanie dla naszych gości z różnych części Europy Środkowej i Wschodniej. Program wyjazdu obejmował jazdę różnymi modelami Porsche po najpiękniejszych zakątkach Niemiec, noclegi w wyjątkowo urokliwych hotelach i kolacje w znakomitych restauracjach.

Pod koniec wyjazdu wszyscy goście zadeklarowali jednomyślnie, że zrobią wszystko, co tylko w ich mocy, aby móc ponownie uczestniczyć w wydarzeniu Henkel-Porsche w roku 2011.Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty