Najświeższe informacje

Poznaj najświeższe informacje Loctite i dowiedz się o nadchodzących wydarzeniach.
Proszę skontaktuj się z nami,  jeżeli nie znajdziesz informacji, których poszukujesz.

filter

 

16.10.2013
Nagroda podczas targów PTG za linię bezpiecznych produktów anaerobowych 
Podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach aenarobowe produkty Loctite otrzymały nagrodę w konkursie Innowacyjne Rozwiązania w Budowie Maszyn i Urządzeń.

Linia anaerobowych klejów/uszczelniaczy anaerobowych to pierwsza na świecie, kompletna linia do montażu maszyn i urządzeń mechanicznych oferowana w technologii, która jest całkowicie bezpieczna pod względem BHP - tzn. bez zawartości jakichkolwiek substancji niebezpiecznych. (Loctite 6300, Loctite 5400, Loctite 2400, Loctite 2700, Loctite 5800)

 

  Więcej
02.10.2013
InGas 

InGas to polska firma świadcząca kompleksowe usługi związane z wdrażaniem systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

  Więcej
02.10.2013
Traco-Invest  

Traco-Invest Ltd. to prywatna firma założona w 1998 roku, z siedzibą w Belgradzie, która składa się z kilku działów, takich jak: dział projektowy i planowania, automatyzacji, dział zajmujący się hydrauliką i ściekami oraz klimatyzacją i systemami tryskaczowymi.

  Więcej
02.10.2013
Grundfos 

Grundfos to jeden z wiodących producentów pomp, wytwarzający 16 milionów profesjonalnych pomp rocznie.

  Więcej
02.10.2013
Protherm 

Protherm jest członkiem Grupy Vaillant z siedzibą w Niemczech. Firma produkuje gazowe kotły niekondensacyjne - mocowane na ścianach i stacjonarne.

  Więcej
02.10.2013
Pavlović Plin  

Pavlović Plin to prywatna firma założona w 2009 roku, specjalizująca się w produkcji instalacji wodnych, instalacji do odprowadzania ścieków, grzewczych oraz gazowych.

  Więcej
02.10.2013
Herz 

Firma Herz została założona w 1896 roku, a głównym obszarem jej działalności jest projektowanie wydajnych instalacji grzewczych, chłodniczych i sanitarnych.

  Więcej
02.10.2013
Hawle 

HAWLE Armatury to obecnie jeden z najważniejszych dostawców/producentów zaworów i armatury wodnej w Czechach.

  Więcej
02.10.2013
Centrometal 

W 1965 roku Karlo Zidarić założył niewielką prywatną firmę specjalizującą się głównie w instalacjach grzewczych.

  Więcej
25.03.2013
Loctite® 5075 z tytułem "Produkt Roku 2012" 

Loctite® 5075 - silikonowa taśma izolacyjno-uszczelniająca Loctite otrzymała tytuł "Produkt Roku 2012" w konkursie magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych w kategorii "Materiały eksploatacyjne i chemia techniczna".

  Więcej
26.04.2017
Seminaria dla Utrzymania Ruchu  

Szanowni Państwo,

W imieniu Wydawnictwa Trade Media International oraz firmy Henkel Polska jest mi niezmiernie miło zaprosić do udziału w cyklu bezpłatnych seminariów skierowanych do pracowników z sektora produkcji i budownictwa.


 

  Więcej
22.08.2012
III Edycja Targów MAINTENANCE 2012 

Prelekcja „Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu”

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na III Edycji Targów MAINTENANCE 2012 dotyczących utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji, które odbędą się 3 i 4 października 2012 roku w Krakowie.

 

  Więcej
18.04.2012
Nowe kleje błyskawiczne Loctite o wyższej wytrzymałości termicznej 

Ulepszona formuła umożliwia stosowanie klejów błyskawicznych w temperaturach sięgających aż 120 °C.

  Więcej
26.04.2017
Od lidera dla lidera. Henkel sponsorem Marca Coma 

W ostatniej edycji Rajdu Dakar dział klejów przemysłowych Henkel Ibérica sponsorował Marca Coma i jego zespół startujący w klasie motocykli z logo marki Loctite.

  Więcej
07.11.2011
Technologie Henkla gotowe do działania 

Lider wśród producentów klejów, uszczelniaczy i produktów do przygotowania powierzchni weźmie udział w nowej edycji Rajdu Dakar jako Oficjalny Dostawca Premium wraz ze swoimi produktami marki Loctite i Teroson. W roku 2011 eksperci techniczny Henkla, tak zwani „Loctite Charlies” przeprowadzili średnio 24 naprawy dziennie a Rajd 2012 wygląda na jeszcze trudniejszy niż jego zeszłoroczna edycja.

  Więcej
07.11.2011
Zwycięstwo w ich rękach 

Po raz kolejny, trudne trasy Ameryki Południowej staną się polem zmagań zawodników biorących udział w Rajdzie Dakar. Rozległe równiny Argentyny, imponujący łańcuch górski Andy oraz ekstremalny klimat pustynny w Chile i Peru – z takimi właśnie przeciwnościami losu przyjdzie zmagać się zawodnikom.

  Więcej
06.10.2011
Silver Star 

Czy Ci się spodoba czy nie, nigdy jej nie zapomnisz., Trzyminutowa przejażdżka na trasie o długości 1620 metrów i na wysokości 73 metry, która każdemu podniesie poziom adrenaliny!

  Więcej
04.10.2011
Piękna bestia 

Powoli zapada zmrok, temperatura na zewnątrz spadła już do -16°C, zaczyna padać śnieg, a Ty znajdujesz się na oblodzonym stoku o 30° nachyleniu. Trudno uznać to za doskonałe warunki do jazdy, ale dla metaliczno-srebrnej bestii Prinoth o opływowej sylwetce taka aura nie stanowi żadnego wyzwania. Nic dziwnego – ten ogromny ratrak do tras narciarskich to najpotężniejsza tego typu maszyna na świecie! A także o ponad 40% bardziej wydajna od swoich konkurentów, co jest ważne dla środowiska naturalnego.

  Więcej
12.02.2010
Wysoko precyzyjna nisza 

Co to jest prom kartezjański? Mikromanipulator? A manipulator polarnych włókien węglowych? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi:”Nie wiem”, to zapewne nie słyszałeś także o AMG SA z Francji. AMG to jedna ze średniej wielkości firm działających z powodzeniem na skalę międzynarodową, a jednocześnie nie rzucających się zbytnio w oczy. Działając w wysoce wyspecjalizowanej niszy rynkowej AMG udało się otworzyć spółki zależne w kluczowych miejscach w Europie i w Ameryce.

  Więcej
12.01.2010
Piekarniki naszych marzeń 

Książe Aga Khan, Książe Windsoru, Jacques Chirac, Yves Saint-Laurent, Celine Dion, Madonna, Sandra Bullock i Brad Pitt, Jennifer Lopez …

  Więcej
Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 16 czerwca 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów INNOWACJE - TECHNOLOGIE - MASZYNY w salonie MACH TOOL, które odbędą się w Poznaniu w dniach 14-17 czerwca 2011. ITM to Targi Nowoczesnych Technologii Dla Przemysłu. Udział w nich niesie ze sobą multilateralne korzyści: umożliwia bezpośrednie dotarcie do tysięcy właścicieli firm zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i promocję rynkowych nowości.

  Więcej
Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 25 maja br. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-26 maja 2011. Targi GREENPOWER to najbardziej kompleksowa prezentacja oferty firm branży Odnawialnych Źródeł Energii w kraju i skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej.
W czasie Targów zapraszamy Państwa na przygotowane przez nas Sympozjum "Inspiracja dla Innowacji" w dniu 25 maja br. Podczas wielu wykładów wprowadzimy Państwa w tajniki najnowszych osiągnięć i możliwości w dziedzinie klejenia, uszczelniania jak również przygotowania powierzchni. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!

  Więcej
17.01.2011
LOCTITE MA SWÓJ WKŁAD W HISTORIĘ WHISKY 

Nie często się zdarza, że cena butelki whisky osiąga oszałamiającą cenę 100 tysięcy funtów, ale tak stało się w przypadku single Malt z gorzelni The Dalmore. „Była to rekordowa cena – w zasadzie butelka whisky po raz pierwszy została sprzedana za sześciocyfrową sumę.” – mówi David Robertson, Rare Whisky Director w The Dalmore. „Ta konkretna butelka należała do bardzo limitowanej kolekcji obejmującej jedynie trzy butelki – zwanej z tego powodu Trinitas. Oczywiście do produkcji Trinitas wykorzystane zostały najlepsze składniki, dzięki którym Trinitas jest jedną z najbardziej wytwornych whisky dostępnych na rynku.”

  Więcej
16.11.2010
Problem płynów chłodząco-smarujących rozwiązany - płyn Multan, który nie "psuje się" 

Dzięki opracowaniu nowej generacji płynów chłodząco-smarujących wolnych od środków bakteriobójczych, firmie Henkel udało się zapobiec „psuciu“ emulsji i w konsekwencji emisji przykrych zapachów. Dzięki temu ostatecznie rozwiązano główny problem przy stosowaniu płynów chłodząco-smarujących mieszalnych z wodą. Z czasem nowe emulsje marki Multan sprawdziły się w sektorze przemysłowym również u renomowanego producenta narzędzi - firmy Walter AG.

  Więcej
09.11.2010
2 edycja konkursu dla Dystrybutorów Działu Henkel Adhesive Technologies General Industry z Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) 

Pod nazwą “Twoja droga do sukcesu"  Loctite zorganizował w roku 2009 konkurs dla dystrybutorów z Europy Środkowej i Wschodniej, który okazał się dużą motywacją dla uczestniczących w nim Dystrybutorów. Uczestnicy mieli za zadanie dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć największy możliwy wzrost sprzedaży, potwierdzający ich zaangażowanie na rzecz partnerstwa z Henkel.

  Więcej
03.11.2010
Odświeżona klasyka 

243 i 270 – te dwie liczby reprezentują najbardziej udane produkty firmowane przez markę Loctite. Ten średnio i wysokowytrzymały środek do zabezpieczania gwintów, popularnie sprzedawane w znanej 50 ml butelce, są tym samym dla klientów Henkel z branży przemysłowej, czym Persil dla rynku konsumenckiego. Udoskonalenie klasycznego produktu jest zawsze ryzykowne, ale menadżer produktu Erik Edelmann wraz ze swoim wielofunkcyjnym globalnym zespołem i tak zdecydowali się spróbować.

  Więcej
02.11.2010
Gwiazda transportu publicznego 

Niewiele tramwajów ma zaszczyt posiadać swój własny fanklub on-line. Jednym ze szczęśliwców jest niskopodłogowy tramwaj TMK2200 produkowany przez chorwacką firmę Končar. Najbardziej lojalni fani TMK2200 określają go na YouTube mianem “najlepszego tramwaju na świecie” i “najładniejszego tramwaju wszechczasów”.

  Więcej
01.11.2010
Czas zbiorów 

Ile ziarna możesz zebrać w przeciągu jedynie 8 godzin? Odpowiedź brzmi: 551 ton – jeżeli prowadzisz kombajn zbożowy CR 9090 wyprodukowany przez New Holland z Belgii. 551 ton zebrane przez CR 9090 to światowy rekord Guinnessa ustanowiony we wrześniu 2008.

  Więcej
01.11.2010
Wyścig z najlepszymi 

Spotkanie Najlepszych z Najlepszych dla dystrybutorów z Europy Środkowej i Wschodniej

  Więcej
07.09.2009
Poezja wartości dodanej 

Ledwie wyczuwalny, ale nie możliwy do pomylenia zapach wanilii wypełnia korytarz, a uwagę odwiedzającego przykuwa nostalgiczne piękno starych włoskich motocykli stanowiących dekorację pomieszczenia. To, co wydaje się być wejściem do ekskluzywnego Spa lub wymyślnego klubu dla entuzjastów motocykli, okazuje się prowadzić do salonu wystawowego wypełnionego armaturą i prysznicami. Ale jeżeli uważasz, że armatura i prysznice znajdują się w jednej z alejek sklepu ze artykułami metalowymi i gospodarczymi, to się mylisz.

  Więcej
02.09.2009
Ciężka praca 

Syberia, minus 50 °C. Ogromna ciężarówka toczy się po żwirze kopalnianym z determinacją rozwścieczonego nosorożca. Kolosy, znajdujące zastosowanie w syberyjskich kopalniach zostały wyprodukowane w Szkocji, tak jak ich bracia bliźniacy wykonujący ciężką pracę w kopaniach miedzy w upalnym Meksyku.

  Więcej
18.05.2009
Niemiecki cud techniki 

Wyobraź sobie długą na 82 m kruszącą skały łódź podwodną z czterema pokładami, tak wysoką jak 20-piętrowy wieżowiec położony na boku. Ten potwór jest cięższy niż tuzin jumbo jetów 747 i toruje sobie drogę przez ziemię przy pomocy wysokiego na 9 m kręcącego się ostrza. Zaskakujące? Jak gdyby był to wytwór bujnej wyobraźni? Jeżeli tak myślisz, to się mylisz. To nie Hollywood, to Discovery Channel.

  Więcej
11.05.2009
Zaawansowane rozwiązania technologiczne ze Szwecji 

Ranne promienie słońca odbijają się od spokojnej tafli morza, a następnie docierają do białej latarni morskiej o ponad 100 letniej historii. Zacumowane małe łódki cicho kołyszą się w rytm fal, drewniane domki z charakterystycznymi niskimi dachami okalają linię brzegu, a ciszę zakłócają jedynie niesione przez wiatr pokrzykiwania mew.

  Więcej

Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty