Najlepsze wśród naszych produktów

Marki Loctite i Teroson wykorzystują znaczący know-how i innowacyjne pomysły. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów i procesów produkcji, aby coraz lepiej spełniać potrzeby naszych klientów i konsumentów. Poniżej znajdziesz przykłady innowacyjnych produktów i rozwiązań Henkla.


Kleje Strukturalne LOCTITE Ogólnego Zastosowania na bazie technologii hybrydowej to przełomowe produkty, stworzone, by sprostać rosnącym potrzebom konstrukcyjnym i naprawczym w branży utrzymania ruchu.

Henkel rozszerzył ofertę środków do zabezpieczania gwintów oraz uszczelniaczy o innowacyjne preparaty -  LOCTITE 518 i LOCTITE 577, które cechują się wysoką skutecznością działania nawet w trudnych warunkach.

Instalatorzy i hydraulicy z wielu krajów zaufali LOCTITE 55 i uważają go za najlepszy produkt do uszczelniania gwintów w instalacjach rurowych.

Pasty montażowe Anti-Seize to wysokiej jakości produkty stosowane do ochrony części metalowych przed korozją, zapiekaniem i zacieraniem. Ze względu na swój specjalny skład zabezpieczają przed tarciem statycznym i granicznym, występującym przy kombinacji zerowych/niskich prędkości i wysokich nacisków.

Klej hybrydowy LOCTITE 4090 to połączenie kleju błyskawicznego (cyjanoakrylanu) i kleju strukturalnego (epoksydu). To pierwszy klej błyskawiczny Henkla, który może być stosowany do klejenia strukturalnego.

LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD to unikalna ceramiczna powłoka odporna termicznie, która chroni urządzenia spawalnicze przed przywieraniem odprysków metalu. Tworzy suchy film ochronny, zachowując skuteczne działanie przez cały 8-godzinny dzień pracy, bez konieczności ponownej aplikacji.

Innowacyjne rozwiązanie naprawcze do rur stalowych - szybka i oszczędna alternatywa dla wymiany rur. Materiały do przygotowania powierzchni, wzmocnienie i powłoka wierzchnia - to kompleksowe rozwiązanie nakłada się bezpośrednio na powierzchnię rury.
Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty