Inne strony internetowe...

Henkel stworzył wiele specjalistycznych stron internetowych dla przemysłu i motoryzacji, na których znajdują się informacje o kluczowych zaletach stosowania produktów, najświeższe informacje, opisy przykładowych aplikacji, filmy i wiele więcej. Aby uzyskać dostęp do tych stron skorzystaj z poniższych linków, a zostaniesz bezpośrednio na nie przekierowany.


LOCTITE Sukces Gwarantowany

Stosowanie klejów LOCTITE, jako alternatywnego rozwiązania dla mechanicznych metod zabezpieczania i mocowania, może pomóc Twojej firmie osiągnąć przewagę konkurencyjną. Jeżeli chcesz zwiększyć niezawodność swoich produktów i usprawnić proces produkcji, zastosuj produkty cieszące się zaufaniem inżynierów na całym świecie w swoich procesach projektowania, produkcji oraz utrzymania ruchu.

  www.loctite-sukces.pl


Loctite 55

Najlepszy produkt do uszczelniania gwintów w instalacjach rurowych związanych z hydrauliką i ogrzewaniem. Czy wiedziałeś, że nić do uszczelniania gwintów jest do 45% bardziej efektywna pod względem kosztów niż konopie? Na stronie internetowej poświęconej temu produktowi znajdziesz film, informacje o produkcie, podobne produkty i wiele więcej.

  Loctite 55


Portal VRM

Samochody to nasza pasja, a naprawa i serwisowanie pojazdów to obszar naszej specjalizacji. Poznaj nasz wszechstronny asortyment produktów, obejrzyj filmy, pokazujące zastosowania naszych produktów, uzyskaj cenne wskazówki i specjalistyczne rozwiązania, które pomogą Ci w codziennej pracy.

  www.naprawy-pojazdow.pl

Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty