Zabezpieczanie połączeń gwintowych

Środek Loctite do zabezpieczania gwintów zapobiega samoluzowaniu i zabezpiecza wszystkie elementy gwintowe przed drganiami i obciążeniami udarowymi. Środki Loctite do zabezpieczania gwintów to produkty o płynnej konsystencji, łatwo rozpływające się na gwincie, całkowicie wypełniające szczeliny pomiędzy współpracującymi gwintami. Środek Loctite do zabezpieczania gwintów może być stosowany do szerokiej gamy aplikacji.

Charakterystyka

  • Jednoskładnikowy 
  • Czysta i prosta aplikacja 
  • Odporny na drgania 
  • Zabezpiecza i uszczelnia wszystkie rodzaje gwintów 
  • Zmniejsza koszty magazynowania

Produkty Loctite do zabezpieczania gwintów to jednoskładnikowe kleje o płynnej i półstałej konsystencji. W temperaturze pokojowej utwardzają się one tworząc wysokowytrzymałe termoutwardzalne tworzywo, które wypełnia przestrzeń na gwincie w połączeniach wykonanych ze stali, aluminium, miedzi i większości innych powierzchni metalowych. Produkty utwardzają się w skutek braku dostępu powietrza. Klej całkowicie wypełnia przestrzenie pomiędzy współpracującymi gwintami w złączu.

Produkty Loctite do zabezpieczania gwintów skutecznie zabezpieczają połączenia gwintowe, eliminując korozję cierną poprzez stworzenie zespolonego złącza.


Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty