Badania i Rozwój

Światowe jednoczesne badania, rozwój i rozwiązania inżynieryjne (RD&E) to klucze do sukcesu Henkel. Dzięki produktom Loctite dostępnym obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie, Henkel posiada mocno ugruntowaną pozycję jednej z wiodących firm opracowujących i produkujących kleje, uszczelniacze i inne specjalistyczne środki chemiczne.


Nasze zaangażowanie w badania, rozwój i rozwiązania inżynieryjne jest tak duże, że w ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowaliśmy około 130 milionów dolarów w tą dziedzinę. W zeszłym roku nasze inwestycje w RD&E zwiększyły się do $30 milionów, stanowiąc kontynuację naszej filozofii inwestycyjnej, zakładającej inwestowanie około  4% wartości naszej sprzedaży w ten istotny obszar. To tak wysokim nakładom inwestycyjnym zawdzięczamy pozycję w czołówce liderów rozwiązań technologicznych.


Henkel podejmuje wysiłki na obszarze RD&E w naszych czterech Światowych Centrach Doskonalenia Loctite:

  • Monachium (Garching-Hochbrück), Niemcy  
  • Rocky Hill, Connecticut, U.S.A.  
  • Jokohama, Japonia     
  • Dublin, Irlandia

W naszych Centrach Doskonalenia skupia się inżynieryjna ekspertyza oraz możliwości przeprowadzania testów, które nie mają sobie równych w przemyśle. Dodatkowo, nasze 30 Centrów Obsługi Technicznej usytuowanych w strategicznych miejscach oferuje wsparcie techniczne zakładom produkcyjnym na całym świecie; nasze najnowocześniejsze zakłady produkcyjne gwarantują nieprzerwane dostawy najwyższej jakości produktów. Zakłady produkcyjne Henkla, w których wytwarzane są produkty Loctite zostały wyróżnione Certyfikatem Jakości ISO 9002 i zdobyły uznanie za najwyższej jakości systemy od wielu firm, takich jak:

 General Dynamics  Caterpillar  OSRAM Sylvania
 General Motors  Texas Instruments  Siemens
 Ford  Kelsey Hayes  Motorola
 Chrysler  Allied Signal  Borg-Warner


Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty