Produkty zapobiegające korozji od ekspertów w branży: Chroń pojazdy stosując powłoki do podwozi Teroson!

Pojazdy potrzebują nie tylko zabezpieczenia podwozi: Powłoki do podwozi Teroson to wszechstronne, niezawodne rozwiązania zabezpieczające pojazdy przed wieloma czynnikami - korozją, korozją cierną i odpryskami kamieni, które mogą powodować poważne, ale prawie niewidoczne zagrożenie dla bezpieczeństwa.


Będąc innowacyjną marką popularnej grupy Henkel Teroson od dziesięcioleci opracowuje doskonałe produkty do napraw nadwozi i powlekania podwozi. Marka oferuje także wiele niezawodnych i sprawdzonych produktów dla producentów pojazdów i dla branży utrzymania ruchu. Oferujemy nie tylko doskonałą jakość, wiemy również, jak ważne są łatwe w użyciu receptury produktów! Z tego powodu zapobiegające korozji powłoki do podwozi nakłada się szpatułkami i pędzlami, ale dostępne są także wersje rozpylane na podwoziu!

Wierzymy także w opracowywanie receptur przyjaznych dla środowiska. Zawsze, kiedy potrzebujesz produktu zapobiegającego korozji na bazie wody do pustych profili, sięgnij po Terotox Aqualine! Niezawodne powłoki do podwozi, przyjazne dla środowiska i dbające o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - Teroson od Henkel to rozwiązanie dla Twojego warsztatu naprawczego!


Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń: 
0 801 111 222

Materiały informacyjne: katalogi, ulotki, plakaty